V Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 1 kwietnia 2018

• Radosne Alleluja jest od wczoraj na naszych ustach i w naszych sercach. Niech ta radość wielkanocnego poranka dotrze do każdego ludzkiego serca. Niech będzie ona zadatkiem i zapowiedzią wiecznego świętowania ze Zmartwychwstałym w wieczności.
  • Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby KUL-u, który w tym roku przeżywa 100 rocznicę działalności. Z tej okazji usłyszeliśmy list Episkopatu Polski.
  • W dniach 2 – 3 kwietnia w Metropolitalnym Seminarium Duchownym odbędą się Wielkanocne dni skupienia dla kandydatów do kapłaństwa.
  • Modlitwę różańcową w tym tygodniu poprowadzą: poniedziałek – indywidualnie, wtorek – Legion Maryi, środa – Kółka Różańcowe, czwartek – Rada Parafialna, piątek – Legion Maryi, sobota – Bractwo różańcowe po Mszy świętej, niedziela – siostry św. Józefa.
  • Za tydzień 8 kwietnia po sumie zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie świąteczne Kółek Różańcowych, a po Mszy wieczorowej odbędzie się świąteczne spotkanie Rady Parafialnej.
  • W piątek 6 kwietnia zostanie odprawiona zbiorowa Msza do św. Mikołaja. Prosimy o składanie prywatnych intencji.
  • W ostatnim czasie na zakup przejściowych organów wpłynęły ofiar: 50, 200 i 500 zł. Składamy serdeczne podziękowania.
  • W związku z demontażem naszych organów, zwracamy się z prośbą do naszych parafian o pomoc przy rozbiórce w piątek i sobotę.
  • Polecamy prasę katolicką. W Niedzieli artykuł Czy jesteśmy gotowi do duchowej kontrrewolucji chrześcijańskiej, a w Gościu Niedzielnym Po co Rosja zabija w tak spektakularny sposób?