7 maja 2017

1. Przypominamy, że dziś jest Niedziela Chrystusa Dobrego Pasterza, a jednocześnie I niedziela m-ca maja – po każdej mszy adoracja, po sumie zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie wielkanocne dla kółek różańcowych i Legionu Maryi.
  2. Jutro uroczystość św. Stanisława – Patrona Polski: msze o 700 i 1800. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe na godz. 1730.
  3. Przeżywamy Nowennę Fatimską. Zakończymy ją w sobotę 13 maja w 100 rocznice Objawień Maryjnych w Fatimie: o 1730 nabożeństwo majowe, o 1800 msza i 1900 Nabożeństwo Fatimskie – Procesja Różańcowa. Zachęcamy do modlitwy różańcowej i w tym tygodniu po mszy wieczorowej poprowadzi tę modlitwę proboszcz parafii.
  4. Ojcowie Paulini zapraszają naszych parafian na pielgrzymkę do Częstochowy i Leśniowa w dniu 10 czerwca 2017.
  5. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary na zakup organów – 300zł , bezimienne ofiary 50 zł i 20 zł 2 x 200 zł, 3 x 100 zł, 20 £.
  6. Przy naszej parafii istnieje Bractwo Różańcowe Akademii Młodzieżowej, która zachęca nas wszystkich do przystąpienia do modlitwy o dobre wychowanie młodego pokolenia. Informacje oraz deklaracja jest wyłożona na stoliku przy wyjściu z Kościoła.
  7. Polecamy prasę katolicką: w GN artykuł „Czy w niebie będziemy się mogli przytulić i pocałować?” w Niedzieli: artykuł, który obala wiele mitów: „Leki ,które nie leczą?”
  8. Zmarli parafianie: + Mieczysław Witkowski – polećmy ich miłosierdziu Bożemu.

{/edsnewanimate}