Zaproszenia

{edsnewanimate|class="eds-animate edsanimate-sis-hidden "|data-eds-entry-animation="bounceIn"|data-eds-entry-delay="0"|data-eds-entry-duration="0.5"|data-eds-entry-timing="linear"|data-eds-exit-animation=""|data-eds-exit-delay=""|data-eds-exit-duration=""|data-eds-exit-timing=""|data-eds-repeat-count="1"|data-eds-keep="yes"|data-eds-animate-on="load"|data-eds-scroll-offset=""}

5 grudnia 2016

Z okazji Uroczystości św. Mikołaja i zakończenia Roku Miłosierdzia Bożego Filharmonia Lubelska i Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Mikołaja zapraszają na Koncert Symfoniczny i Charytatywny „Tango Argentyńskie”, na bandoneon, mezzosopran, fortepian, chór i orkiestrę smyczkową.

Wykonawcy:

 • Urszula Bobryk – dyrygent
 • Małgorzata Rudnicka – sopran
 • Elwira Śliwkiewicz-Cisak – akordeon
 • Piotr Chilimoniuk – fortepian
 • Chór Akademicki Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej im. Jadwigi Czerwińskiej
 • Muzycy Filharmonii Lubelskiej
 • „Kwintet Tanguillo”
 • Jakub Niedoborek – gitara
 • Dariusz Drzazga – skrzypce
 • Robert Brzozowski – kontrabas

Koncert odbędzie się w wigilię uroczystości św. Mikołaja 5 grudnia 2016 r. o godzinie 1800 w sali koncertowej Filharmonii Lubelskiej. Po koncercie będą zbierane dowolne ofiary na renowację najstarszego kościoła w mieście pod wezwaniem św. Mikołaja – głównego organizatora tego wydarzenia i Orszaku św. Mikołaja.

{/edsnewanimate}

DANE ADRESOWE

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
PW. ŚW. MIKOŁAJA

 • ul. ks. Michała Słowikowskiego 1
  20-124 Lublin
 • +48 81 747 66 45
 • +48 501 187 005
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenia duszpasterskie