WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 2018/2019

27 grudnia 2018 (czwartek)

od godz. 1400

ul. Lubartowska nr. 22, 24, 26, 28, 30, 30A

ul. Ciasna

28 grudnia 2018 (piątek)

od godz. 930

ul. Biernackiego 1

ul. Lubartowska 34, 36, 38, 40, 42, 44

od godz. 1530

ul. Lubartowska 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62

29 grudnia 2018 (sobota)

od godz. 930

ul. Lubartowska 45, 47, 49

ul. Ruska 5

ul. Targowa (cała)

ul. Nowy Plac targowy

ul. Lubartowska 55

30 grudnia 2018 (niedziela)

od godz. 1400

ul. Lubartowska 64 (blok)

31 grudnia 2018 (poniedziałek)

od godz. 930

ul. Lubartowska 66, 66A, 69, 70, 70A, 71, 72. 73, 74, 79

2 stycznia 2019 (środa)

od godz. 1530

ul. Lubartowska 57, 59, 61, 63, 67

ul. Unicka 2

3 stycznia 2019 (czwartek)

od godz. 1530

ul. Chodźki 3, 5

4 stycznia 2019 (piątek)

od godz. 1530

ul. Biernackiego (cała)

ul. Sieroca (cała)

5 stycznia 2019 (sobota)

od godz. 1200

ul. Obywatelska 10, 14

6 stycznia 2019 (niedziela)

od godz. 1530

ul. Szkolna 9C, 9A

ul. Słowikowskiego 2

7 stycznia 2019 (poniedziałek)

od godz. 1530

ul. Obywatelska 9, 11

ul. Hirszfelda 5

8 stycznia 2019 (wtorek)

od godz. 1530

ul. Hirszfelda 3, 4, 6

9 stycznia 2019 (środa)

od godz. 1530

ul. Hirszfelda 8, 10, 21, 23

10 stycznia 2019 (czwartek)

od godz. 1530

ul. Połaniecka

ul. Sapiehy

ul. Szwedzka

11 stycznia 2019 (piątek)

od godz. 1530

ul. Kleniewskich 6, 8

ul. Sapiehy 2 (blok)

12 stycznia 2019 (sobota)

od godz. 930

ul. Dymowskiego

ul. Bazylianówka

ul. Budrysów

PCK

13 stycznia 2019 (niedziela)

od godz. 1530

ul. Wiktoryn (cały blok)

ul. Unicka 4

ul. Dolińskiego

14 stycznia 2019 (poniedziałek)

od godz. 1530

ul. Unicka 3, 5, 7

ul. Czwartek 26

15 stycznia 2019 (wtorek)

od godz. 1530

ul. Czwartek 20, 22, 17

16 stycznia 2019 (środa)

od godz. 1530

ul. Czwartek 21, 23, 25, 27

17 stycznia 2019 (czwartek)

od godz. 1530

ul. Walecznych 4 (klatki 1, 2, 3)

18 stycznia 2019 (piątek)

od godz. 1530

ul. Walecznych 4 (klatki 4, 5)

ul. Prusa 2

19 stycznia 2019 (sobota)

od godz. 930

ul. Prusa (domy jednorodzinne)

ul. Probostwo 34, 27

20 stycznia 2019 (niedziela)

od godz. 1400

ul. Szkolna 7, 8, 9, 20, 22, 24

Al. Spółdzielczości Pracy (obie strony)

21 stycznia 2019 (poniedziałek)

od godz. 1530

ul. Szkolna 15

ul. Czwartek 14

22 stycznia 2019 (wtorek)

od godz. 1530

ul. Probostwo 3, 5A, 5, 7, 9, 11A, 11, 13, 15

23 stycznia 2019 (środa)

od godz. 1530

ul. Probostwo 17, 17A, 17B, 19, 19A

24 stycznia 2019 (czwartek)

od godz. 1530

ul. Probostwo 21, 21A, 21B, 23, 25

25 stycznia 2019 (piątek)

od godz. 1530

ul. Probostwo (strona parzysta)

ul. Czwartek 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

26 stycznia 2019 (sobota)

od godz. 1000

ul. Północna 2, 4, 8, 8A, 9, 9A, 10, 12, 14, 16, 18, 20

27 stycznia 2019 (niedziela)

od godz. 1400

ul. Lubartowska 68A (nowy blok)

+ uzupełnienie kolędy

Na zapisy numery mieszkań:

ul. Probostwo 5, 5B, 9, 17B

ul. Hirszfelda 3

ul. Chodźki 3, 5

ul. Północna 8, 8A, 9, 9A, 16, 18, 20

ul. Biernackiego 12, 12A