KRONIKA

14 lutego w parafii pw. św. Mikołaja w Lublinie odbył się odpust św. Walentego. Pierwszym punktem uroczystości było przybliżenie przez ks. Cezarego Kowalskiego życiorysu tej postaci. Ksiądz wyjaśnił również, w jaki sposób relikwie św. Walentego znalazły się w kościele na Czwartku.

Następnie odbyła się Msza Św., podczas której kazanie wygłosił ks. prof. Tadeusz Guz. Po Eucharystii odbył się koncert ,,Ogród cnót św. Walentego”. W programie można było usłyszeć romantyczne pieśni znad Sekwany z I połowy XIX w. w wykonaniu ,,Trio Harfowe” Fundacji Villa Polonia.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

(Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)

DANE ADRESOWE

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
PW. ŚW. MIKOŁAJA

  • ul. ks. Michała Słowikowskiego 1
    20-124 Lublin
  • +48 81 747 66 45
  • +48 501 187 005
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenia duszpasterskie