IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

12 maja 2019

1.

IV Niedziela Wielkanocna tradycyjnie nazywana jest Niedzielą Dobrego Pasterza modlitwie parafian polecamy sprawy nowych powołań kapłańskich i zakonnych.

2.

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 1130 dzieci klas IV mają Rocznicę I Komunii św. Dziękujemy ich rodzicom za ufundowanie kwiatów do kościoła na dzisiejszą niedziele i ofiarę pieniężną na rzecz parafii.

3.

Zgodnie z zapowiedzią dziś po mszach Rada Parafialna zaprasza na kiermasz ciast, dochód przeznaczamy na renowację świątyni.

4.

Przypominamy o nabożeństwie majowym codziennie o 1730 i zapraszamy.

5.

Zapraszamy chętnych parafian do zapisania się do Róży Misyjnej, aby wesprzeć modlitwą misje w Chinach, zapisy po każdej mszy św. w zakrystii lub kancelarii.

6.

Jutro w poniedziałek 13 maja Dzień Fatimski zapraszamy na msze św. o 1800 po mszy różaniec fatimski procesja maryjna.

7.

We wtorek przypada święto św. Macieja Apostoła a we czwartek św. Andrzeja Boboli – patrona Polski, msze o 700 i 1800.

8.

W najbliższą sobotę o godz. 1100 ks. bp. Mieczysław Cisło udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania.

9.

Wyrażamy ogromną wdzięczność tym naszym parafianom odpowiedzialnym za wspólne dobro jakim jest nasz kościół parafialny, którzy odpowiedzieli na prośbę proboszcza i rady parafialnej w sprawie wsparcia prac remontowych dziękujemy za ofiary, składane indywidualnie i na tacę – Bóg zapłać.

10.

Polecamy prasę katolicką: w „GN” proponujemy artykuł „Czy wszystko się spełniło w objawieniach fatimskich?” a w Niedzieli interesujący artykuł „Dlaczego dzieci i rodzice po I komunii św. przestają chodzić do kościoła?”.