IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1

Maj, to miesiąc poświęcony Matce Bożej, Maryi. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, codziennie o godz. 17.30. Prosimy również aby pamiętać o indywidualnej modlitwie różańcowej.

2

Ofiary zebrane na tacę, są przeznaczone na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego, a ofiary zebrane do puszki na spłatę naszych kredytów.

3

Jutro obchodzimy uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – patrona Polski i naszej Archidiecezji.

4

W sobotę, 13 maja rozpoczynamy cykl nabożeństw fatimskich. O godz. 17.15 różaniec z figurą Pani Fatimskiej wokół kościoła, następnie nabożeństwo majowe i Msza św. o godz. 18.00

5

W następną niedzielę odbędzie się kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczymy na niedokończone prace elewacyjne naszej świątyni.

6

12 i 13 maja rozpoczyna się kolejna edycja Szkoły św. Mikołaja. To program oparty na Piśmie św., skierowany do rodziców, wychowawców oraz wszystkich chętnych. Temat: „Jak być dobrym rodzicem dzisiaj”. Szczegóły na plakatach.

7

Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w sobotę, 13 maja o godz. 9.00 w Sali katechetycznej.

8

Polecamy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym Przez dzieci do rodziców oraz O zatraceniu wiary. W Niedzieli Po co nam objawienia oraz Co z tą agresją u dzieci.

9

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej: śp. Adama Kokosińskiego, śp. Krzysztofa Brzozowskiego i śp. Dominikę Kudybę.