II NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 2024

1

Dobiegła końca wizyta duszpasterska. Dziękujemy wszystkim parafianom za przyjęcie nas duszpasterzy w Waszych domach. Dziękujemy za okazaną życzliwość, otwartość, wspólną modlitwę i rozmowę oraz ofiary materialne na rzecz naszej parafii. Gdyby ktoś jeszcze chciał przyjąć kapłana, prosimy o zgłaszanie się po każdej Mszy świętej, a wizyta odbędzie się w poniedziałek od 15:30.

2

Za tydzień 21 stycznia, po Mszy świętej wieczornej odbędzie się koncert kolęd i pastorałek polskich i ukraińskich w wykonaniu artystów z naszego miasta.

3

Wojownicy Maryi zapraszają wszystkich mężczyzn na spotkanie formacyjne 18 stycznia o godzinie 17:00 przy kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla na Ponikwodzie. Spotkanie rozpocznie procesja różańcowa.

4

We środę wspomnienie św. Antoniego – opata, a w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara – biskupa. Od 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

5

Zapraszamy chętne osoby na codzienną modlitwę różańcową – początek o 17:30.

6

Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

7

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Teresę Mazur, Zofię Moroń oraz Marię Mich. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…