XI NIEDZIELA ZWYKŁA

13 Czerwca 2021 r.

Słowo Boże głosi Ks. Adam Patyjewicz

1.

Wczoraj dwie grupy naszych dzieci przystąpiły do I Komunii św., natomiast dzisiaj o godz. 12:30 trzecia grupa dzieci, przyjmie po raz pierwszy do swych serc Pana Jezusa. Wyrażamy ogromną wdzięczność i podziękowanie ks. Adamowi i katechetom za trud przygotowania dzieci do tego najważniejszego wydarzenia w życiu. Siostrze Maksymilianie dziękujemy za dekorację Kościoła i panu Łukaszowi za oprawę muzyczna Mszy świętych.

2.

W tym tygodniu przypadają:

• w poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala – biskupa i męczennika,
  • w czwartek wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego – zakonnika.
Msze święte będą o 7:00 i 18:00.

3.

Zapraszamy na codzienny różaniec na godz. 17:30. Prosimy o poprowadzenie tej modlitwy następujące grupy:
  • poniedziałek – Przyjaciele Oblubieńca,
  • wtorek – Legion Maryi,
  • środa –Siostry Nazaretanki,
  • czwartek – Rada Duszpasterska,
  • piątek – Legion Maryi,
  • sobota – Kółka różańcowe,
  • Niedziela – osoby chętne.

4.

Miesiąc czerwiec to czas naszej szczególnej czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.  Zapraszamy na codzienne nabożeństwa czerwcowe, które u nas są po Mszy św. wieczorowej.

5.

W przyszłą niedzielę 20 czerwca, po Mszy o godz. 18.00 odbędzie się katecheza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

6.

W przyszłym tygodniu ruszają prace budowlane przy naszej dzwonnicy i kapliczce, a także trwają już prace przy naszych organach.

7.

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”, zwraca się z uprzejma prośbą o podpisy poparcia pod projektem ustawy o zmianie kodeksu karnego w celu ochrony życia. Chętne osoby mogą złożyć podpis na kartach, które są wyłożone przy wyjściu z Kościoła.

8.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
W Niedzieli proponujemy artykuł:

• Nie chcemy rozwodu swoich dzieci
  • Czy książka przetrwa.
W Gościu Niedzielnym
  • Nie wolno zapomnieć
  • Bałkańska przestroga.
Jest też Mały Gość Niedzielny dla naszych dzieci.

Intencje Mszalne

Przypominamy, że intencje mszalne możemy składać na naszej stronie internetowej, emailowo, telefonicznie lub po Mszy świętej, a także w kancelarii.