XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

20 września 2020

1.

Dziękujemy Siostrom Nazaretankom za prezentację charyzmatów swojego zgromadzenia i życzymy wielu łask Bożych w posłudze duszpasterskiej na rzecz dzieci.

2.

Dziś o godz. 1230 II grupa dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii św. Prosimy o modlitwę w ich intencji oraz za ich rodziców i bliskich.

3.

Dziękujemy Ośrodkowi Bliźniak z Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo, za przygotowanie tydzień temu Festynu Rodzinnego.

4.

Za tydzień po Mszy świętej o godzinie 1000 spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci klas trzecich, które w tym roku katechetycznym przygotowywać się będą do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa.

5.

Młodzież, która 3 października, ma przyjąć sakrament bierzmowania zapraszamy na kolejne spotkanie w najbliższy czwartek na godzinę 1830 do kościoła.

6.

Jutro, w poniedziałek przypada święto św. Mateusza Ewangelisty, a w środę wspomnienie św. o. Pio – zakonnika. Msze o godz. 700 i 1800.

7.

Przypominamy, że intencje mszalne możemy składać na naszej stronie internetowej, emailowo, telefonicznie lub po Mszy świętej, a także w kancelarii.

8.

Zapraszamy wiernych naszej parafii na codzienną modlitwę różańcową na 1730, którą polecamy szczególnie w intencji dobrego wychowania dzieci i młodzieży.

W tym tygodniu tę modlitwę poprowadzą:

• poniedziałek – Przyjaciele Oblubieńca
  • wtorek – Legion Maryi
  • środa – osoby chętne
  • czwartek – Rada Duszpasterska
  • piątek – Legion Maryi
  • sobota – Kółka Różańcowe
  • niedziela – Siostry Nazaretanki

Początek modlitwy tradycyjnie o 1730.

9.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Niedzieli” Dlaczego świat nienawidzi chrześcijan oraz Musimy wyjść z okopów. Natomiast w „Gościu Niedzielnym” Nowa broń masowego rażenia oraz Młodzi porzucili Kościół – Dlaczego?