Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Drogi Bracie, Droga Siostro!

Czas ucieka, wieczność czeka - czy zdajesz sobie z tego sprawę?
Czy możesz jeszcze zrobić coś dla siebie, dla kogoś, dla Boga?
Czy ,ożesz jescze bardziej zaangażować się w żucie Kościoła?
Jest tyle wspólnot - czy należysz do jakiejś? A może nie masz odwagi, boisz się, myślisz to nie dla mnie?

Legion Maryi jest stowarzyszeniem ludzi świeckich, których celem jest głoszenie chwały Bożej i dążenie do osobistej świetości poprzez modlitwę i pracę apostolską. Zakorzenienie w duchowości maryjnej i powierzone Duchowi Śiętemu życie Legionu Maryi oparte jest na wierze we współdziałenie Ducha Świętego i Najświętszej Maryi Panny w dziele zbawienia i szerzenia Królestwa Bożego w świecie. Legioniści starają się dbać o rozwój własnego życia duchowego.

Legion Maryi

Jesteśmy otwarci na nowych członków. Maryja potrzebuje wielu współpracowników, by zdobywać coraz więcej ludzi dla Chrystusa.

I TY MOŻESZ BYĆ W JEJ LEGIONIE
Jeśli kochasz Jezusa i Jego Matkę , Matyję - Przyjdź.

Cotygodniowe spotkanie formacyjne odbywają się we wtorki o godzinie 15:30 w domu parafialnym.