X NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1

W Oktawie Bożego Ciała i w białym tygodniu nasze dzieci pierwszokomunijne będą codziennie uczestniczyły w procesji dookoła Kościoła, a następnie we Mszy św., aby dziękować za dar Eucharystii. Procesja w poniedziałek i środę o 17.30; we wtorek i czwartek o 17.15. Prosimy rodziców aby zapewnić dziewczynkom możliwość sypania kwiatów podczas procesji.

2

We wtorek 13 czerwca przypada Dzień Fatimski. O 17.15 modlitwa różańcowa w kościele, po niej procesja z Najświętszym Sakramentem wokół Kościoła, a potem Msza św. Serdecznie zapraszamy.

3

Tradycyjnie na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, we czwartek na 17.15 prosimy o przygotowanie ołtarzy: 1. Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca (przy krzyżu); 2. Siostry Nazaretanki (przy bramie wjazdowej); 3. Legion Maryi (przed oknem salki); 4. Akademia Młodzieżowa (koło dzwonnicy).

4

Zachęcamy do nabycia ciasta z kiermaszu, z którego dochód będzie przeznaczony na potrzeby naszej parafii.

5

W sobotę, 17 czerwca o godz. 9.00 zapraszamy na spotkanie młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.

6

Za tydzień, 18 czerwca oprawę muzyczną na wszystkich Mszach św. przygotuje młodzież ze wspólnoty Neokatechumenalnej, która będzie po liturgii zbierać ofiary na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie.

7

Polecamy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym Czy to naprawdę koniec obecnej cywilizacji? oraz Agonia świata chrześcijańskiego. W Niedzieli Kościół ocaleje, bo należy do Jezusa oraz Cud w Akicie.

8

W minionym tygodniu pożegnaliśmy: +Janusza Grobelskiego i +Dorotę Kulinę. RIP.