Homilia: Ks. Adam Patyjewicz
- Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego zwaną potocznie Zielonymi Świątkami, którą zamykamy w Kościele Okres Wielkanocny. Dzisiaj odpust zupełny może uzyskać wierny, który w kościele lub kaplicy pobożnie będzie uczestniczyć we Mszy świętej, będzie w stanie łaski uświęcającej i odmówi Veni Creator i Credo w intencji Ojca Świętego.
- Jutro przypada święto ku czci Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. We wtorek wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera; w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana; w piątek wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy; a za tydzień w Niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy.
- W najbliższy wtorek obchodzimy Dzień Matki, dlatego zapraszamy wszystkie mamy naszej parafii na Mszę św. o godz. 18:00 w ich intencji. Natomiast w niedzielę, 31 maja o godz. 12:30 rozpocznie się Festyn Rodzinny. Serdecznie zapraszamy naszych parafian. Więcej informacji na plakatach.
- To już ostatni tydzień maja. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które rozpoczynamy codziennie o 17:30.
- Tradycyjnie w ostatnią sobotę miesiąca o godz. 17:00 rozpocznie się adoracja prowadzona przez młodzież w intencji dobrego wychowania, następnie Msza św., a po niej spotkanie o przesłaniu Medjugorie.
- Dziś po każdej Mszy świętej kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczony jest na prace ziemne wokół kościoła i domu parafialnego.
- Dziękujemy za wszystkie ofiary i wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać.
- Polecamy nowe numery tygodników katolickich Niedziela i Gość Niedzielny.
- W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Jadwigę Baranowską oraz śp. Stanisława Gajkosia. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…