VI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1

Każda Niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział cała rodzina i cała wspólnota parafialna. Powierzamy naszemu Stwórcy trudy całego tygodnia i nadzieje dni, które przed nami.

2

We wtorek 14 lutego przypada święto Świętych Cyryla i Metodego, a także wspomnienie Świętego Walentego – patrona małżeństw, rodzin i narzeczonych oraz jednego z patronów naszej wspólnoty parafialnej. Zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 18:00. Będziemy się modlić o piękną, czystą i autentyczną miłość. Oprawę muzyczną przygotował duet Paulina i Konrad.

3

Zapraszamy na Kurs Apostolski Skuteczności Apostolskiej. Jest to program rozwojowy dla osób, które w sowich działaniach chcą realizować i pomnażać talenty w służbie Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej Akadami Młodzieżowej.

4

Ze wzglądu na wysokie koszty utrzymania kościoła, ofiary na tacę dziś i za tydzień przeznaczone zostaną na prąd i gaz, a dzisiejsze ofiary do puszki na rzecz ofiar trzęsień ziemi w Syrii oraz Turcji.

5

Zapraszamy na codzienną modlitwę różańcową na godzinę 17:30.

6

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym: O młodzież trzeba powalczyć oraz Czekając na cud. W Niedzieli: Zrozumieć cierpienie oraz Jak poprawić relacje w małżeństwie.

7

W minionym tygodniu pożegnaliśmy ś.p.: Bożennę Lech, Bożenę Staszczyk oraz Marka Proskurę. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …