XI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 2024

1

W miesiącu czerwcu, zapraszamy na codzienne nabożeństwa, które rozpoczynamy o 17:30. Zachęcamy też do codziennego prywatnego odmawiania różańca świętego.

2

Jutro przypada wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika; a w piątek św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

3

Gościmy dziś w naszej wspólnocie przedstawicieli Ruchu Wojowników Maryi, którzy po ogłoszeniach podzielą się swoim świadectwem i zaproszeniem do specjalnej modlitwy za kapłanów. Po Mszy wieczornej o 19:00 odbędzie specjalne otwarte spotkanie ze wspólnotą. Natomiast we czwartek 20 czerwca o godzinie 16:30 zapraszamy na adorację, po której wyjdzie procesja różańcowa do kościoła Księży Salezjan.

4

W Niedzielę za tydzień odbędzie się wizytacja kanoniczna naszej parafii. O godzinie 8:20 powitamy przed kościołem Ks. Arcybiskupa Stanisława Budzika, który wysłucha sprawozdania Proboszcza parafii, a następnie odprawi Msze świętą. Tego dnia Msze w porządku niedzielnym. Po jednej z Mszy świętych odbędzie się spotkanie z Radą parafialną, a także odwiedziny chorych.

5

Dziękujemy cukierni Pana Marcina Orlikowskiego, wszystkim Parafianom i radzie Parafialnej za wypieki oraz przygotowanie i przeprowadzenie kiermaszu ciast i książek. Zebrano 1900 zł.

6

Ofiary złożone do puszki przeznaczone są na Wakacyjne Dzieło Pomocy Dzieciom.

7

Za tydzień, 23 czerwca w Wąwolnicy odbędzie się II Dzień Rodzin Archidiecezji Lubelskiej, przeżywany pod hasłem W górę serca. Program w gablocie.

8

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ryszarda Maliszewskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…