XI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1

Dziękujemy młodzieży ze wspólnot neokatechumenalnych za przygotowanie śpiewu w czasie Mszy świętych. Po każdej Mszy młodzież będzie zbierała ofiary na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony.

2

Na zakończenie roku szkolno-katechetycznego za tydzień w Niedziele o godzinie 10:00 będzie sprawowana Msza św. dziękczynna, z prośbą o potrzebne łaski na czas wakacji dla nauczycieli i uczniów.

3

Rodziców i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy za tydzień na Mszę świętą o 11:30. Po Mszy odbędzie się spotkanie połączone z podsumowaniem wspólnych efektów pracy.

4

Także za tydzień 25 czerwca, tyle że po Mszy o godzinie 18:00, w związku z zakończeniem wykładów Szkoły św. Mikołaja i całej pracy dydaktycznej, Akademia Młodzieżowa zaprasza na premierę programu Odkrywamy Niebo – Matka bohater narodowy. Po Mszy i premierze nastąpi część oficjalna i świętowanie w ogrodach. W emitowanym programie zobaczymy i usłyszymy świadectwo Matki Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

5

W środę w liturgii przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, a w sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

6

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe – początek codziennie o godzinie 17:30.

7

Dziękujemy Siostrom Nazaretankom, Legionowi Maryi, Wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca oraz Akademii Młodzieżowej za przygotowanie ołtarzy na zakończenie Oktawy Bożego Ciała.

8

Dziękujemy Radzie Parafialnej, Piekarni Pana Orlikowskiego oraz wszystkim Paniom za przygotowanie tydzień temu kiermaszu ciast. Zebrano 1340 zł na potrzeby naszego kościoła.

9

Dziękujemy za ofiarę w wysokości 3000 zł od rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Ofiara zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów związanych z montażem siłowników do otwierania i zamykania okien w kościele.

10

W czasie wakacji nasza parafia organizuje wakacyjne Festyny rodzinne oraz plenerowe projekcje filmowe w naszych ogrodach. Program wywieszony jest w gablocie oraz na ulotkach.

11

Za tydzień w Wąwolnicy odbędzie się I Archidiecezjalny Dzień Rodzin Radosne razem. Program tego wydarzenia w gablocie.

12

Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. W Gości Niedzielnym Przeżywając depresję – gdzie się udać?; a w Niedzieli Definicja wolności wg globalistów. Jest także dodatek Bliżej życia z wiarą oraz Mały Gość Niedzielny.