XII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1

Nie zapominajmy, że dzieci i młodzież kończąc rok szkolny, kończą także kolejny rok katechizacji. Spowiedź i Komunia św. rodziców i dzieci, niech będzie pięknym dziękczynieniem wieńczącym trud nauczycieli i katechetów.

2

Dziś po Mszy o 11.30 spotkanie dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. A po Mszy o 18.00, Akademia Młodzieżowa zaprasza na premierę programu Odkrywamy Niebo – Matka bohater narodowy. Po Mszy i premierze nastąpi część oficjalna i świętowanie w ogrodach. W emitowanym programie zobaczymy i usłyszymy świadectwo Matki Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

3

We wtorek wspominamy Matkę Bożą Nieustającej Pomocy, która jest naszą szczególną patronką. Zachęcamy do licznego udziału we Mszy św. W środę wspominamy św. Ireneusza biskupa i męczennika, we czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Mszę imieninową w intencji ks. Proboszcza o godz. 18.00.

4

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godzinie 17:30.

5

W I sobotę miesiąca, o godz. 8.00 Msza św. pod przewodnictwem ks. prof. Jana Miczyńskiego w intencji uczestników Kursu Apostolskiego. Natomiast o godz. 17.00 nabożeństwo z racji I soboty miesiąca.

6

W czasie wakacji nasza parafia organizuje wakacyjne Festyny rodzinne. Pierwszy z nich za tydzień po Mszy o 11.30. Odbędą się też plenerowe projekcje filmowe w naszych ogrodach. Pierwszy film pt.: Opiekun, który będzie wyświetlony 6 lipca o godz. 20.00. Dokładny program jest wywieszony w gablocie oraz na ulotkach.

7

6 lipca, tradycyjna Msza zbiorowa za wstawiennictwem św. Mikołaja. Intencje należy składać do skrzyni, która jest przy wyjściu z kościoła.

8

We czwartek kancelaria nieczynna.

9

Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. W Gości Niedzielnym Tama nienawiści; a w Niedzieli Miłość wymaga pracy.