XII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 2024

1

Dziś odbywa się w naszej parafii wizytacja kanoniczna, którą przeprowadza Ks. Abp Stanisław Budzik – Metropolita Lubelski. Dziękujemy Panu Bogu za Jego obecność wśród nas i ojcowską opiekę nad naszą wspólnota.

2

Jutro przeżywać będziemy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela; we czwartek wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w piątek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika. Msze święte o 7:00 i 18:00.

3

W sobotę, w uroczystość ku czci św. Piotra i Pawła Msze święte o 7:00 i 18:00. Tego dnia ofiary zebrane na tace przeznaczone zostają na potrzeby Stolicy Apostolskiej, jako tzw. Świętopietrze. To dzień imienin naszego Księdza proboszcza. O godzinie 18:00 Msza święta w Jego intencji, a po niej świąteczne spotkanie w naszych ogrodach.

4

Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które rozpoczynamy o 17:30. Zachęcamy do codziennej modlitwy różańcowej. Od lipca modlitwa różańcowa będzie odmawiana w kościele.

5

Zapisy na 46. Pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę przyjmujemy do 28 lipca w parafii lub stronie pielgrzymki. Szczegóły na plakacie.

6

W dniach 21 – 25 sierpnia w Garbowie obędzie się Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Szczegóły na plakacie i ulotkach.

7

Dziękczynna Msza święta za kończący się kolejny rok szkolny i katechetyczny zostanie będzie sprawowana dzisiaj o godzinie 10:00.

8

Dziś w Wąwolnicy odbywa się II Dzień Rodzin Archidiecezji Lubelskiej, przeżywany pod hasłem W górę serca.

9

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

10

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jerzego Lewandowskiego i śp. Zbigniewa Lebiedowicza. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …