XIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 2024

1

Bogu Wszechmogącemu niech będą dzięki za wizytację kanoniczną ks. Abp Stanisława, Księżom, oraz Siostrze Maksymilianie za przygotowanie całej oprawy. Oprócz podziękowań złożonych tydzień temu, chcielibyśmy jeszcze wyrazić naszą wdzięczność Pracowni Ikon p.w. św. Antoniego z ul. Archidiakońskiej 6, Fundacji Lubartowska 77, Piekarni Marcina Orlikowskiego oraz Paniom Annie Prokopiuk, Joannie Wójtowicz, Marii Parafiniuk i Panu Stanisławowi Sadowskiemu i tym wszystkim parafianom za ofiarny wkład i osobiste zaangażowanie w funkcjonowanie parafii.

2

W rozpoczynającym się tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca lipca. O godzinie 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone ze stosownym nabożeństwem. Msze w tych dniach o 7:00 i 18:00.

3

W I sobotę przypada 6-ty dzień miesiąca. Z tej racji o godzinie 18:00 Msza święta zbiorowa. Intencje składać można do skrzyni przy wyjściu z kościoła.

4

We środę przypada święto ku czci św. Tomasza Apostoła, a w sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

5

Posłuszni prośbie Matki Bożej, zapraszamy od jutra na codzienną modlitwę różańcową na godzinę 17:30. Prosimy osoby chętne o prowadzenie modlitwy.

6

Zapisy na 46. Pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę przyjmujemy do 28 lipca w parafii lub stronie pielgrzymki. Szczegóły na plakacie.

7

Wczoraj w Archikatedrze rozpoczęły się Dni Maryjne, które są przygotowaniem do święta NMP Płaczącej i 75. rocznicy lubelskiego cudu. Dokładny program wywieszony jest w gablocie.

8

W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w godzinach 17:00 – 18:00.

9

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.