XIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1

Pamiętajmy o tym, aby czas wakacji przeżywać na większą chwałę Bożą i dla naszego pożytku.

2

Zapraszamy na codzienną modlitwę różańcową o 17.30.

3

Dziś o godz. 12.30 rozpocznie się w parafii Festyn Rodzinny, pełny program w gablocie. Serdecznie zapraszamy całe rodziny.

4

W poniedziałek przypada święto św. Tomasza Apostoła, we czwartek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, a w sobotę św. Jana z Dukli.

5

W tym tygodniu przypadają I czwartek i piątek miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

6

3 lipca przypadają uroczystości ku czci Matki Bożej Płaczącej w Archikatedrze Lubelskiej. Główna Msza św. o godz. 19.00, a po niej procesja różańcowa ulicami miasta. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

7

We czwartek tradycyjna Msza zbiorowa za wstawiennictwem św. Mikołaja. Intencje prosimy składać do skrzyni, która jest przy wyjściu z kościoła.

8

We czwartek, 6 lipca rozpoczynają się w naszych ogrodach Filmowe Czwartki. Pierwszy film fabularny „Opiekun”, będzie wyświetlony o godz. 20.30. Dokładny program w gablotach i ulotkach. Wstęp wolny.

9

3 sierpnia wyruszy 45 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Program wywieszony w gablocie, a zapisy przyjmujemy po każdej Mszy św.

10

Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. W Gości Niedzielnym Piątkowy post; a w Niedzieli Ostatni wynalazek człowieka.