1
W okresie wakacji i urlopów pamiętajmy o Niedzielnej Mszy świętej i codziennej modlitwie. Przypominamy raz jeszcze, że w kościele zawsze obowiązuje godny strój. Dlatego prosimy o właściwy ubiór, zarówno u pań jak i u panów.
2
Jutro wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza, w środę św. Ignacego Loyoli, we czwartek św. Alfonsa Marii Liguoriego.
3
Zapraszamy na codzienną modlitwę różańcową na godzinę 17:30. Prosimy osoby chętne o prowadzenie modlitwy.
4
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja od 17:00 i stosowne nabożeństwo.
5
03 sierpnia spod Archikatedry wyruszy 46. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Od 29 lipca zapisy będą prowadzone w sekretariacie przed lubelską Archikatedrą. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej pielgrzymki i naszej Archidiecezji.
6
Dziś po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów mechanicznych na parkingu parafialnym. Ofiary zebrane do puszki będą przeznaczone na MIVA POLSKA – środki transportu dla misjonarzy.
7
Przez lipiec i sierpień kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 – 18:00.
8
Zachęcamy do nabywania i czytania nowych numerów Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
9
W minionym tygodniu pożegnaliśmy: + Ireneusza Bukowego, Stanisławę Głąb, i Zofia Zalewska.