XX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 2023

1

Czas wakacyjnego odpoczynku powoli dobiega końca. Wielu z nas jest już także po urlopach. Rozpoczynając wakacje, urlopy, poczyniliśmy pewne postanowienia. Czy udało nam się je zrealizować?

2

W dniach 2 – 3 września w Wąwolnicy odbędą się diecezjalne uroczystości maryjne ku czci Matki Bożej Kębelskiej. Szczegóły na plakacie.

3

Trwa akcja Tornister pełen uśmiechów organizowana przez Caritas. Zbiórka artykułów szkolnych oraz tornistrów codziennie w godzinach 16:00 – 18:00.

4

Jutro wspomnienie św. Piusa X – papieża, we wtorek NMP Królowej, w czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła. W sobotę uroczystość ku czci NMP Częstochowskiej – z tej racji apel o godzinie 20:45.

5

Ostatnio na potrzeby naszego kościoła wpłynęły ofiary: 435 zł ze zbiórki do puszki oraz 500 zł od Kół Różańcowych. Bóg zapłać!

6

W najbliższy piątek 25 sierpnia na zakończenie wakacji o godzinie 18:30 rozpocznie się Festyn rodzinny w ramach projektu Dziecięca podróż przez świat muzyki. W programie wiele atrakcji dla dzieci, zabawy i konkursy oraz występy zespołów. Zapraszamy!

7

Za tydzień odbędzie się kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczony będzie na potrzeby naszego kościoła.

8

Z naszego wzgórza podziwiać można najpiękniejszą panoramę Starego Miasta. Z tej okazji wydaliśmy okolicznościową kartkę z widokiem na nasze miasto. Jest ona do pobrania przy wyjściu z kościoła. Za dobrowolne ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

9

Polecamy tygodniki katolickie. W Gościu Niedzielnym Jak pokonać małżeński kryzys i Produkt katolickopodobny; a w Niedzieli Pieniądze to nie wszystko oraz  Mowa nas zdradza.