XXIV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 2023

1

Dzisiaj w parafii św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie oraz w byłym obozie w Państwowym Muzeum na Majdanku z udziałem Ks. Kardynała Kazimierza Nycza i naszego Arcybiskupa Stanisława Budzika, będą miały miejsce obchody Niedzieli Pamięci Ofiar Majdanka. Początek o godzinie 17:00. Pamiętajmy także o ofiarach agresji sowieckiej na Polskę.

2

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lublinie zaprasza chętnych na katechezę biblijną dla dorosłych w każdy czwartek o godzinie 19:00.

3

Jutro wypada święto ku czci św. Stanisław Kostki – patrona Polski i patrona dzieci i młodzieży. Pamiętajmy o naszym młodym pokoleniu i powierzmy je patronowi. We środę wspomnienie świętych męczenników koreańskich, we czwartek święto św. Mateusza, a w sobotę wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny.

4

Zapraszamy na codzienną modlitwę różańcową na godzinę 17:30.

5

W ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania w Archidiecezji Lubelskiej 23 września 2023 w Hali Targi Lublin przy ul. Dworcowej 11, odbędzie się spotkanie kandydatów do przyjęcia tego sakramentu. Początek spotkania o 9:00 a zapisy do 20 września.

6

Polecamy tygodniki katolickie. W Gościu Niedzielnym Gdy emocje zastępują rozum oraz Czy papież potrzebuje obrony? W Niedzieli Kto kradnie nam dzieci oraz Nowa wizja Europy.