XXVII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1

Dzisiaj został odczytany List Episkopatu Polski zapowiadający kolejny Dzień Papieski, który obchodzić będziemy za tydzień 15 października.

2

W najbliższy piątek 13 października obchodzić będziemy ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Początek o godzinie 17:15. W pozostałe dni nabożeństwo różańcowe rozpoczynamy o godzinie 17:30

3

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Papieskie dzieło rozkrzewiania wiary, a ofiary złożone do puszki na pokrycie kosztów związanych z odnowieniem figury Matki Bożej, odnowienie parkanu oraz otoczenia.

4

Trwają spotkania dla młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę 14 października o godzinie 10:00.

5

Wyrażamy wdzięczność wszystkim naszym parafiankom za zorganizowanie i przeprowadzenie tydzień temu kiermaszu oraz cukierni Pychotka z Kazimierzówki za wypieki. Zebrano kwotę 1600 zł na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać!

6

27 października rusza kolejna edycja Szkoły Świętego Mikołaja. To unikalny program szkoleniowy na podstawie Pisma Świętego skierowany do rodziców i wychowawców. Szczegóły na plakacie.

7

Proponujemy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym Parafia na przyszłość oraz Anioł nasz powszedni.  W Niedzieli Miłość na długi dystans oraz Katolik idzie na wybory. W Gościu Niedzielnym Tylko dla mężczyzn oraz Wewnętrzny zabójca.

8

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Józefa Mazura oraz śp. Grażynę Wilczyńską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…