ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 2023

1

Jutro drugi dzień świąteczny – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. W środę święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, a we czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

2

W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z nabożeństwem.

3

Od czerwca rozpoczynamy Nabożeństwa czerwcowe, które będą się rozpoczynały o 17.30.

4

Nadchodzący tydzień prowadzi nas do Uroczystości Najświętszej Trójcy – to także ostatni dzień aby wypełnić obowiązek wielkanocnej Komunii świętej.

5

Dziś zachęcamy do wzięcia udziału w Marszu dla życia i rodziny pod hasłem: „Dzieci Przyszłością Polski”. Początek o godz. 14.30 przed Kościołem akademickim KUL, a wymarsz do Archikatedry o godz. 16.00, zakończenie Mszą św. o 17.00. Szczegóły plakacie.

6

Dziś o 12.30 odbędzie się Parafialny Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki. Zapraszamy.

7

Ofiary do puszki będą przeznaczone na Wakacyjne Dzieło Pomocy Dzieciom „Nadzieja radości”.

8

Polecamy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym Bóg nie zamyka Kościołów oraz Ucieczka w transseksualizm. W Niedzieli Nie pozwalaj na zło oraz Piekło i niebo zaczyna się teraz. Jest też do nabycia magazyn Niedzieli.

9

W minionym tygodniu pożegnaliśmy: +Stanisławę Skrynicką, Mariusza Wróbleskiego, Barbarę Krasnowską. Wieczny odpoczynek…